• TRX

  vidēja/augsta intensitāte

  TRX ir piekares sistēmas treniņš, kurā galvenais slodzes elements ir katra lietotāja ķermeņa svars. Turoties ar rokām vai kājām pie speciālajiem rokturiem, cilvēks izpilda vingrojumus. Katrā kustībā ir iesaistītas kājas, mugura, vēdera muskuļi, pleci, rokas un kakls. Nodarbība paredzēta dažādiem sagatavotības līmeņiem, jo slodzi iespējams diferencēt. Nodarbība tiek izmantoti arī citi vingrošanas elementi.

 • Yoga

  Yoga

  Filozofijas, veselības un garīgās attīstības sistēma ar saviem likumiem un noteikumiem, kas radusies vairāk nekā trīs tūkstoš gadu atpakaļ.
  Jogas mācība izšķir gan fiziskos, gan garīgos aspektus, kurus jāprot harmoniski apvienot. Mūsu treneris Adžits Singha Jums palīdzēs ar savām zināšanām, kas uzkrātas vairāk kā 30 gadu garumā, iedvesmos ar savu harismu un neizsīkstošo pozitīvismu. Nodarbības paredzētas gan iesācējiem, gan tiem, kuri jau ir pazīstami ar jogas nodarbībām.

  Yogas nodarbības Jums palīdzēs:

  1. atbrīvoties no mugurkaula muskuļu sasprindzinājuma;
  2. paaugstināt dziļās muskulatūras tonusu;
  3. stiprināt saites un locītavas;
  4. regulēt asinsriti;
  5. līdzsvarot emocijas un prāta darbību.

 • Pilates

  zema intensitāte

  Pilates

  Atzītas nodarbības pasaules fizioterapeitu, ortopēdu un sporta ārstu aprindās, kas dalās 3 līmeņos. Regulāri nodarbojoties tiek nostiprinātas ne tikai lielās, bet arī dziļās muskuļu grupas. Galvenais akcents tiek likts uz muguras un vēdera muskulatūras nostiprināšanu (korsetes daļu). Pilates – skaista ķermeņa izkopšanas metode. Nodarbība piemērota ikvienam, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības pakāpes, arī cilvēkiem pēc traumām un senioriem.

 • Body Art

  zema/vidēja int.

  Body Art

  BODY ART trenē cilvēku, kā funkcionālu kopumu. Apvieno pozas un klasiskās elpošanas tehnikas ar fiziska treniņa un mentālās relaksācijas sinerģiju. Nodarbība virzīta uz ķermeņa apzināšanos un veselību. Šī treniņa galvenā prioritāte ir trenēt cilvēku kā funkcionālu kopumu. Nodarbība balstās uz jogas pozām. Piemērota ikvienam, kurš vēlas uzlabot savu fizisko formu un garīgo veselību.

 • Power Pilates

  vidēja/zema intensitāte

  Power Pilates

  Power pilates nodarbība ietver vingrinājumus visam ķermenim, kas nostiprina muskuļus.
  Attīsta mobilitāti, elastību un stiprina visas muskuļu grupas.
  Regulāri apmeklējot nodarbību Jūs iegūsiet lielisku fizisko formu, attīstīsiet koncentēšanās spējas, uzlabosiet garīgo stāvokli – tas noteikti palīdz pret stresu!

 • Be Fit+Slaidie gurni

  vidēja/augsta intensitāte

  Be Fit+Slaidie gurni

  Vidēji augstas intensitātes nodarbība, kas veltīta visa ķermeņa muskuļu stiprināšanai, izturības un spēka palielināšanai. Nodarbības laikā tiek izmantots speciāls aprīkojums (hanteles, stieņu, step platformas, u.c.) Nodarbības otrā daļa ABL – sēžas, kāju un korsetes stiprināšana.

  Nodarbība paredzēta visiem sagatavotības līmeņiem.

 • HIIT+Super Power

  augsta intensitāte

  Augstas intensitātes nodarbība, kas sastāv no divām daļām. Pirmā daļa, kuras ilgums 30 minūtes ir augstas intensitātes intervālu treniņš, kas sastāv no vairākiem kardio blokiem. Katrs vingrinājums tiek izpildīts ar individuāli izvēlētu maksimālo ātrumu (intensitāti) no 30-40 sekundēm bez pārtraukuma, tad seko 15-20 sekunžu pārtraukums. Katrs bloks tiek izpildīts vairākas reizes pēc kārtas. Otrā daļa ir mazāk intensīva un tajā ietilpst spēka vingrinājumu komplekss, kas ir vērsts uz vispārējo ķermeņa muskuļu reljefa attīstību un skaista auguma veidošanu. Nodarbība ir aizraujoša un notiek jautras mūzikas pavadībā, tā palīdz patērēt daudz kaloriju un atbrīvoties no liekā svara.

 • Functional Training

  vidēja/augsta intensitāte

  Functional Training

  Dinamisks treniņš, kura laikā tiek nodarbināts viss ķermenis. Attīsta un uzlabo visas ķermeņa spējas – muskuļu spēku un izturību, ķermeņa plastiku, līdzsvaru un koordināciju. Treniņa laikā slodze variē starp augstu un vidēju, kā arī to ir iespējams pielāgot katra klienta sagatavotībai un spējām.

 • Body Toning

  vidēja intensitāte

  Kardio treniņa un spēka slodzes vingrinājumu kopums. Vingrinājumu izpildes mērķis ir nostiprināt muskuļu rāmi, veidojot tvirta auguma aprises. Nodarbībā tiek izmantots arī sporta inventārs – hanteles, smagās nūjas u.c.

 • TABATA

  augsta intensitāte

  Vingrinājumu komplekss sastāv no 4 minūšu cikliem, kur 20 sekundes ir aktīvais darbs un 10 sekundes atpūta, sastādot astoņus piegājienus. Nodarbībā TABATAS intervāli ilgst 15 – 30min. Treniņu rezultātā uzlabosies izturība, sirds – asinsvadu un elpošanas sistēmas darbība, kā arī tiks nodrošināta visa ķermeņa muskuļu efektīva trenēšana. TABATAS laikā tiks aktivizēti organisma vielmaiņas procesi, kas turpināsies vēl ilgi pēc nodarbības. Galvenais TABATAS ieguvums – paveikt vairāk mazākā laika periodā.