Sporta klubs “Reaktors” ir dibināts 2000. gadā, lielā atklāšana notika kopā ar jauna gadsimta iestāšanos, un tā mēs līdz pat šai dienai esam viens no pazīstamākajiem un profesionālākajiem sporta klubiem Latvijā. 2014. gada vasarā esam piedzīvojuši lielas pārmaiņas – pārceļojuši uz jaunu, gaišu, profesionāli pielāgotu un klientiem draudzīgu mājvietu Toma ielā 4.

Profesionāli treneri, daudzveidīgs aprīkojums, draudzīgs kolektīvs, patīkama vide un sportiska atmosfēra ir tas, ar ko mēs varam lepoties.
Mūsu misija ir strādāt, lai sasniegtu vairāk un būtu veseli, lielisks piemērs ir mūsu galvenais treneris Aivars Visockis, kurš ar savu neatlaidīgo darbu un gribasspēku šobrīd ir viens no zināmākajiem un godalgotākajiem kultūristiem Latvijā. Tāpat varam būt lepni par saviem grupu nodarbību treneriem, kas ar daudzu gadu darbu ir izauguši par iecienītiem profesionāļiem mūsu klientu vidū. Jogas treneris Adžits Singha aizrauj ar savu dzīvesveidu un iedvesmo cilvēkus pilnveidoties ik dienas.

Sporta kluba mērķis ir radīt klientiem draudzīgu un patīkamu vidi pilsētas steigā, kurā uz brīdi izrauties un padomāt tikai par sevi, savu ķermeni un emocionālo veselību.

Ar daudzveidīgu nodarbību klāstu, draudzīgiem treneriem un patīkamu atmosfēru, esam spējuši visus šos gadus noturēties līderpozīcijās kā profesionāls un draudzīgs sporta klubs, kurā īstenot sen lolotus sapņus par skaistu un veselu augumu vai vienkārši uzturēt sevi labā fiziskā formā. Patiesībā, vienalga kāds ir mērķis – vai tas ir Latvijas vai Pasaules čempions vai vienkārši veselības uzturēšanas nolūkos, mēs esam radījuši apstākļus, lai Jums to izdotos sasniegt. Mums ir svarīgi, lai katrs apmeklētājs pēc nodarbības vai treniņa sajustu patīkamo nogurumu un gandarījumu. Šī sajūta nerodas pēc viena vai diviem treniņiem, lai to sasniegtu, no piedāvātā ir jāatrod tas, kas patiešām patīk un aizrauj, tad arī būs šis gandarījums un fantastiskā pēcgarša.

Klientu labās atsauksmes jau arī ir tas, kas liek mums turpināt iesākto, jo kaut viens veselīgāks, sportiskāks un smaidīgāks cilvēks iziet no Reaktora, jo vairāk tas dod mums cerību par labāku pasauli, kurā dzīvojam.

Vienmēr jūsu,

Reaktors