Divās trenažieru zālēs izvietoti jaunākie gym80 spēka trenažieri, kuri nodrošinās Jums efektīvu treniņu. Lai Jūs nesamulsina trenažieru daudzveidība, par to pielietojumu vislabāk pratīs pastāstīt un nodemonstrēt mūsu kluba trenažieru zāles treneri. Trenažieri ir ērti un vienkārši lietojami, tāpēc arī sievietēm būs patīkami un viegli ar tiem strādāt.

Apmeklējot trenažieru zāli, visiem klientiem ir iespēja saņemt bezmaksas treniņu programmas iesācējiem vīriešiem un sievietēm. Trenažieru zāles treneri sastāda arī individuālās treniņu programmas, atbilstoši jebkurai fiziskai sagatavotībai un mērķim (liekā svara samazināšana, ķermeņu formu korekcija, muskuļu masas palielināšana, spēka attīstīšana, muskuļu stiepšanas un lokanības attīstība, sirds asinsvadu sistēmas treniņš, stājas korekcija, fiziskā rehabilitācija pēc traumām).Piedāvājam individuālos treniņus un konsultācijas Jums pieejamā laikā.

Kardio zona aprīkota ar jaunākajiem LifeFitness kardio trenažieriem- skriešanas, krosa, kā arī veloergonometriem un stepoergonometriem. Ērtus treniņa apstākļus jebkurā gadalaikā nodrošina speciāla ventilācijas sistēma ar nodarbībām pielāgotu optimālo temperatūru. Brīvo svaru zona aprīkota ar mīkstinošu gumijas segumu. Jūsu ērtībai- TV trenažieru zālē.

Grupu nodarbības notiek paralēli divās daudzfunkcionālās vingrošanas zālēs, kuras aprīkotas ar koka grīdām, gaisa kondicionētājiem, mūzikas aparatūru un daudzveidīgai vingrošanai paredzētu inventāru (hanteles, Reebok stepa soli, gumijas espanderi, lielās Fit ball bumbas un bumbas Pilates nodarbībām u.c.).

Core kustīgas platformas un XCO kapsulas palīdzēs sabalansēt muskuļu tonusu un veicinās dziļās muskulatūras attīstību un saišu nostiprināšanu.

Vingrošanas un aerobikas nodarbības ir sadalītas intensitātes līmeņos, kas paredzētas cilvēkiem ar dažādu sagatavotības līmeni.

Pareizi izvēlēta vingrošanas programma uzlādēs Jūs ar pozitīvām emocijām visas dienas garumā, atbrīvos no ikdienas stresa vēlās pēcpusdienās, kā arī tonizēs un relaksēs.