Divās trenažieru zālēs izvietoti gGym80 spēka trenažieri, kuri nodrošinās Jums efektīvu treniņu. Lai Jūs nesamulsina trenažieru daudzveidība, par to pielietojumu vislabāk pratīs pastāstīt un nodemonstrēt mūsu kluba trenažieru zāles treneri. Trenažieri ir ērti un vienkārši lietojami, tāpēc arī sievietēm būs patīkami un viegli ar tiem strādāt.
Apmeklējot trenažieru zāli, visiem klientiem ir iespēja saņemt bezmaksas treniņu programmas iesācējiem vīriešiem un sievietēm. Trenažieru zāles treneri sastāda arī individuālās treniņu programmas, atbilstoši jebkurai fiziskai sagatavotībai un mērķim (liekā svara samazināšana, ķermeņu formu korekcija, muskuļu masas palielināšana, spēka attīstīšana, muskuļu stiepšanas un lokanības attīstība, sirds asinsvadu sistēmas treniņš, stājas korekcija, fiziskā rehabilitācija pēc traumām).Piedāvājam individuālos treniņus un konsultācijas Jums pieejamā laikā.
Kardio zona aprīkota ar jaunākajiem LifeFitness kardio trenažieriem- skriešanas, krosa, kā arī veloergonometriem un stepoergonometriem. Ērtus treniņa apstākļus jebkurā gadalaikā nodrošina speciāla ventilācijas sistēma ar nodarbībām pielāgotu optimālo temperatūru. Brīvo svaru zona aprīkota ar mīkstinošu gumijas segumu. Jūsu ērtībai- TV trenažieru zālē.

Grupu nodarbības notiek daudzfunkcionālā vingrošanas zālē, kas aprīkota ar speciālu, amortizējošu grīdas segumu, gaisa kondicionētājiem, mūzikas aparatūru un daudzveidīgai vingrošanai paredzētu inventāru (hanteles, stepa soli, gumijas espanderi, lielās Fit ball bumbas, TRX piekares sistēmas, bumbas Pilates nodarbībām u.c.).
XCO kapsulas palīdzēs sabalansēt muskuļu tonusu un veicinās dziļās muskulatūras attīstību un saišu nostiprināšanu.
Vingrošanas un aerobikas nodarbības ir sadalītas intensitātes līmeņos, kas paredzētas cilvēkiem ar dažādu sagatavotības līmeni.
Pareizi izvēlēta vingrošanas programma uzlādēs Jūs ar pozitīvām emocijām visas dienas garumā, atbrīvos no ikdienas stresa vēlās pēcpusdienās, kā arī tonizēs un relaksēs. Reaktora stiklotā vingrošanas zāle paver lielisku skatu uz vairākiem baznīcu jumtiem, televīzijas torni un Rīgas panorāmu, kas treniņu laikā ne tikai nomierinās un palīdzēs atslābt, bet arī uzlādēs ar pozitīvu enerģiju un dos spēku turpmākajām gaitām.

Piedāvājam individuālus treniņus trenažieru zālē kopā ar mūsu pieredzējušajiem treneriem. Individuāla treniņa laikā treneris velta klientam nedalītu uzmanību, sastāda individuālas treniņu programmas (par atsevišķu samaksu), seko līdzi uztura plānam un palīdz sasniegt pēc iespējas labākus rezultātus. Mūsu treneri ir gatavi palīdzēt ikvienam, kurš ir nolēmis uzlabot savu fizisko formu, galvenais, ir vēlme mainīt savus ikdienas paradumus un padarīt to par ieradumu. Reaktorā strādā sertificēti treneri ar augstāko izglītību šajā jomā, pieredzes bagāti profesionāļi, kuri spēs uzklausīt ikviena vēlmes un palīdzēs sasniegt uzstādītos mērķus.

Sporta kluba klientiem pieejamas galvenā trenažieru zāles trenera Aivara Visocka izstrādātās programmas iesācējiem (gan sievietēm, gan vīriešiem), lai būtu vieglāk uzsāk treniņus zālē.

Lai pierakstītos uz individuāliem treniņiem, lūdzam sazināties ar kluba reģistratūru 67509210.

Treneri atrodas zālē katru darba dienu.

Zane

“Esmu cilvēks, kas nemitīgi atrodas kustībā. Katrs treniņš man ir kā svētki un vēlos, lai tāda sajūta rodas visiem, kas apmeklē nodarbības!”, tā Zane par sevi.
Ieguvusi augstāko izglītību Rīgas Stradiņa universitātē(veselības sporta speciālists) un pie tā vēl nav apstājusies, tāpēc turpina attīstīties studējot bakalauru veselības sportā.
Nodarbībās Zane slodzi variē atbilstoši klientu sagatavotības līmenim. Treniņi ir aktīvi, daudzpusīgi un aizraujoši

Adžits Singha

Jogs ar vairāk kā 30 gadu pieredzi savā profesijā. Lielisks cilvēks, izpalīdzīgs un draudzīgs. Nodarbībās ir nepārtraukta sevis pilnveidošana ne tikai fiziski, bet arī garīgi. Adžits ir cilvēks, kuru vienmēr patīkami satikt un aprunāties. Nevienam neatteiks ar kādu padomu. Yogas nodarbības notiek katru dienu.

Olga

Spēcīga un motivējoša grupu nodarbību  trenere, kas dod priekšroku tieši augstas intensitātes nodarbībām ar sarežģītu horeogrāfiju. Nodarbībās ir augsta intensitāte, lieliska mūzika un treneres uzmundrinājumi, kas palīdz rast spēku vingrinājumu izpildē. Olga nodarbības Reaktorā vada jau daudzus gadus un ir ļoti atzinīgi novērtēta klientu vidū.

Natālija

Natālija ir ļoti rūpīga un uzmanīga grupu nodarbību trenere  ar 15 gadu pieredzi. Nodarbībās tiek pievērsta pastiprināta uzmanība ikvienam klientam. Daudzi klienti griežas pie treneres pēctraumu rehabilitācijas gadījumos. Pilates nodarbības ir ļoti iecienītas visa vecuma klientu vidū. Nodarbības notiek gan no rīta, gan vakaros.